به گزارش خبرنگار ایرنا، سید ضیاء هاشمی روز سه‌شنبه در دیدار سید حمید موسوی شهردار منطقه یک تهران اظهارداشت: مسائل و مشکلات جامعه بدون همراهی مردم حل نمی‌شود، اعتماد و همدلی همه افراد جامعه بویژه نخبگان مورد نیاز است تا مشکلات در فضایی آرام و سریع‌تر حل شود.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در تقویت این همراهی و افزایش اعتماد عمومی در جامعه تصریح کرد: ایرنا در این زمینه آماده همکاری با همه نهادهای متولی از جمله مدیریت شهری در پایتخت است.
هاشمی اظهارداشت: ایرنا رسانه دولت – ملت است و تلاش می‌کند زحمات مدیران و نیازهای جامعه را انعکاس دهد.

وی افزود: ایرنا تلاش دارد از یک سو نحوه خدمت‌رسانی مدیران دستگاه‌ها و انجام فعالیت‌ها را منعکس کند، همچنین نیازها و مطالبات مردم را بازتاب دهد، به همین منظور خبرگزاری جمهوری اسلامی رسانه دولت – ملت است.

مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت:‌ بخشی از تاریخ معاصر ایران در تهران شکل گرفته و به همین منظور آثار تاریخی، فرهنگی، هنری و اماکن گردشگری زیادی در این شهر وجود دارد که باید از این ظرفیت برای معرفی به مردم ایران و نیز خارج از کشور استفاده کرد.

هاشمی با بیان اینکه تهران شهری زیباست و این زیبایی را ملت‌های مختلف جهان نیز دوست دارند از نزدیک ببینند خاطرنشان کرد: در سفر به دیگر کشورها و گفت و گو با مردم آنها بویژه همسایگان متوجه می‌شوید که بسیار علاقه‌مند هستند به شهر تهران سفر و از جذابیت های آن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه منطقه یک تهران نیز از جذابیت و زیبایی‌های زیادی برخوردار است تاکید کرد: باید این زیبایی‌ها و ظرفیت های گردشگری و تاریخی را به مردم کشورمان بیشتر معرفی کرد که خبرگزاری جمهوری اسلامی در این زمینه آماده همکاری بیشتر با شهرداری است.

شهردار منطقه یک تهران پیش از این دیدار از بخش های مختلف خبرگزاری جمهوری اسلامی از جمله اتاق خبر این رسانه بازدید و از نزدیک با خبرنگاران، دبیران و سردبیران گفت و گو کرد.

منطقه یک تهران شمال پایتخت را شامل می‌شود.

تهرام/۷۲۴۳/ ۱۰۰۸