به گزارش ایرنا «محمد محمددوست» افزود:‌ یکی از موضوعاتی که مدیران شهری را در اداره شهرهای بزرگ به‌ویژه کلانشهر تهران با چالش مواجه کرده شناخت ناقص شهروندان از حقوق شهروندی و فرهنگ مطلوب شهرنشینی است.

وی با اشاره به نقش برجسته رسانه‌ها در رفع بسیاری از معضلات شهری گفت: با توجه به گستردگی، تنوع و حجم بسیار زیاد فعالیت‌ها در شهر تهران، مدیریت شهری همواره نیازمند تعامل و تشریک مساعی عموم شهروندان در اداره امور شهر و رفع معضلات است.

محمددوست، معضل سد معبر را یکی از موضوعات مهم و معضلات چندین ساله شهر تهران عنوان و بیان کرد: رفع معضل سد معبر به عنوان یکی از جدی‌ترین موضوعات شهر تهران، نیازمند همکاری همه جانبه رسانه هاست.

شهردار منطقه ۴ تهران افزود: گلایه شهروندان از وضعیت سد معبر وانتی‌های دوره‌گرد و تلاش برای رفع آن نیازمند زمینه‌سازی رسانه‌ای و پیوست‌های اجتماعی است که در حال حاضر به صورت جدی و با حفظ کرامت انسانی در اولویت قرار دارد.

محمددوست امروز پس از بازدید از اتاق خبر ایرنا و گفت و گو با خبرنگاران و سردبیران بخش‌های مختلف اخبار داخلی، بین‌الملل و استان‌ها با سید ضیاء هاشمی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز دیدار کرد.

 

*رع*۱۷۱۰

تهرام/۹۳۵۳/ ۱۰۰۸