به گزارش ایرنا، اسعد خضری روز سه‌شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی به‌عنوان یک رکن مهم اطلاع‌رسانی در کشور نقش مهمی در امیدبخشی به مردم از طریق انعکاس رسانه‌ای خدمات دولت ایفا کرده‌است.

وی اظهار داشت: ایرنا در طول فعالیت دولت تدبیر و امید، نقش مهمی در اطلاع‌رسانی شفاف فعالیت‌های بخش‌های مختلف نظام و ایجاد اعتمادسازی بین مردم و دولت داشته‌است.

وی فعالیت‌های ایرنا در عرصه رسانه‌ای استان و شهرستان اشنویه را اثرگذار ارزیابی کرد و افزود: این رسانه فراگیر با انعکاس مطلوب خدمات و دستاوردهای نظام، مردم را به افق پیش‌روی انقلاب امیدوارتر کرده‌است.

وی با قدردانی از عملکرد ایرنا در این شهرستان ادامه داد:‌ همه مسوولان وظیفه‌ دارند با خبرگزاری جمهوری اسلامی ارتباط خوبی برقرار کرده و خدمات دولت تدبیر و امید را در این منطقه بخوبی انعکاس دهند.

«خضری» به انعکاس مطلوب جشنواره گیلاس در این شهرستان توسط ایرنا اشاره کرد و اظهار داشت: این خبرگزاری با بهره‌گیری از یک تیم خبری حرفه‌ای و مجرب به وظیفه خود به عنوان یک رسانه مادر و قابل اعتماد بخوبی عمل کرده و این رویداد گردشگری را به نحو شایسته‌ای در کشور منعکس ساخت.

مسوول دفتر ایرنای مهاباد نیز در این جلسه اظهار داشت: این خبرگزاری یکی از گسترده‌ترین شبکه‌های جمع‌آوری خبر و پوشش رویدادهای خبری در کشور است که در همه نقاط حضوری موثر و قابل قبول داشته است.

منوچهر صمدی افزود: این رسانه با ۸۵ سال قدمت و با بهره‌گیری از سه اصل مهم «سرعت»، «دقت» و «صحت» توانسته است به عنوان یک نهاد حرفه‌ای بخوبی اعتماد مردم و مخاطبان را به خود جلب کند.

وی به شرایط سخت و حساسی که کشور با آن دست به گریبان است اشاره کرد و گفت: در چنین برهه‌ای مسوولان می‌توانند با انعکاس اخبار توسعه نقش مهمی در امیدآفرینی در بین مردم و جامعه داشته باشند.

اشنویه با ۷۴ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان‌غربی و هم‌مرز با کشورهای عراق و ترکیه واقع شده است.

۶۱۸۵/