«بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدواالله علیه…
شهادت سردار سرافراز اسلام و ایران، حاج قاسم سلیمانی را تسلیت می‌گویم. شهادت این سردار بزرگ داغی سوزان بر دل مجاهدان حق طلبی نهاد که رفع ظلم و برقراری عدالت در جهان امروز را آرزو می‌کنند، جهانی سرشار از نابرابری و ستمگری قدرتمندانی که برای تحقق منافع نامشروع خود، دست به هر جنایتی می‌زنند و با سیاست‌های امپریالیستی ناامنی و خشونت را برای مردم مظلوم کشورهای مسلمان به ارمغان آورده‌اند.
اقدام غیرانسانی دولت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و دیگر فرماندهان مقاومت که علمداران واقعی مبارزه با داعش و تروریسم جدید در عراق و سوریه بوده‌اند، پرده از چهره واقعی زمامداران تروریست پرور آمریکا برداشت و یک بار دیگر حقانیت و منطق مبارزه با استکبار آمریکا و مناسبات ظالمانه حاکم در دنیای معاصر را به اثبات رساند.
این فاجعه غم‌بار اگرچه غصه ای پرسوز برای دوستان و علاقمندان این شهدای عزیز و دلدادگان راه جهاد و شهادت و نیز خسارتی جبران ناپذیر برای جامعه اسلامی است، اما بی‌گمان خون این شهیدان سرافراز تداوم راهشان در دفاع از امنیت و انسانیت و جهاد با دشمنان راه خدا را تضمین خواهد کرد.
از خدای بزرگ می‌خواهم روح بزرگ سردار سلیمانی و همرزمان شهیدش را با اولیای الهی محشور، و شهادت مظلومانه اش را به نقطه عطفی در ولادت نسل جدیدی از مجاهدان فداکار و حق طلب مبدل گرداند.»