به گزارش روز شنبه روابط عمومی، رقابت تیم های فوتسال ایرنا همچون سال گذشته به همت مدیران سازمان با حضور ۷۲ ورزشکار فوتسالی راس ساعت ۱۵ در محل سالن شقایق برگزار خواهد شد.
بر اساس این گزارش، مراسم قرعه‌کشی این پیکارها با حضور سرپرستان تیم‌ها برگزار و تیم‌های حافظ، اخبار خارجی، شهدای خبر، پیشکسوتان و اداری و مالی در گروه نخست و تیم‌های وحدت، ایران، شهید حسین فرهادی و سیمرغ نیز در گروه دوم با هم به رقابت خواهند پرداخت.
داوری این دوره از مسابقات نیز برعهده «وحید سلیمانی» از داوران بین‌المللی فوتسال کشورمان است.
بر این اساس هفته نخست این پیکارها روزهای یکشنبه و سه شنبه در سالن شقایق برگزار خواهد شد که در روز یکشنبه و از گروه نخست مسابقات تیم‌های اخبار خارجی با اداری مالی و شهدای خبر با پیشکسوتان به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
همچنین روز سه‌شنبه و از گروه دوم نیز تیم‌های وحدت با روزنامه ایران و شهید حسین فرهادی با سیمرغ روبرو خواهند شد.
بر اساس این گزارش، با رای گیری انجام شده کمیته فنی فوتسال سازمان نیز تشکیل و آقایان خسرو کفیلی، محمود رحمانی، مهدی نادری، سیدجواد بشیری و حسین نوروزیان به عضویت این کمیته درآمدند.
ریاست کمیته فنی فوتسال نیز برعهده مهندس شوریده خواهد بود. این کمیته از این پس در خصوص مسایل فنی رقابت‌های فوتسال سازمان و همچنین تشکیل تیم سازمان برای حضور در مسابقات مختلف تصمیم‌گیری خواهد کرد.

ر ع ۱۶۹۳