به گزارش روابط عمومی  ایرنا ، محمد تقی انزان پور روز دوشنبه  به بهانه پاسداشت روز خبرنگار در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی غرب مازندران (نوشهر ) گفت که مسئولان هیچگاه نباید از روشنگری و نقدهای سازنده نه تخریب کننده رسانه ها هیچگونه ابایی داشته باشند .

وی افزود : هرگاه مسئولی در ارائه خدمات صادق باشد بنابراین هیچگانه در گفت و گو با رسانه ها ترسی ندارد و حاضر نیست اطلاعات خبری را پنهان کند بلکه سعی دارد به اطلاع مردم برساند.

وی اظهارداشت : رسانه ها با نقد کردن می توانند عملکرد مسئولان را در ترازوی انصاف  قرار دهند به طوری که هم فعالیت های مثبت و هم منفی را مطرح کنند به گونه ای نباشد که فقط دنبال سیاه نمایی و انعکاس نقاط ضعف باشند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران از سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان رسانه رسمی کشور یاد کرد و گفت :  طبیعتا این رسانه با برخورداری از چنین جایگاهی ، مسئولان و مردم هم  انتظارات بیشتری از آن دارند تا بتواند به بهترین شکل ممکن هم خواسته های بحق مردم را انتشار دهد و هم آنکه مسئولان را در جریان این مشکلات و نارسائی ها قرار دهد.

انزانپور ، ۱۷ مرداد سال ۱۳۷۷ سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار ایرنا و یادآور رشادتها و از جان گذشتگی های صاحبان عرصه قلم و اندیشه توصیف کرد و گفت که چنین روزی در حقیقت در حافظه تاریخی ملت ایران ماندگار و جاودانه شده است تا مشعل جبهه آگاهی ، حقیقت طلبی و عدلت خواهی برای همیشه روشن بماند.

این مقام مسئول ضمن قدردانی از تلاش های خبرنگاران ایرنا در انتشار مشکلات و عملکرد این نهاد در این استان  گفت که معتقدم نباید تا زمانی که طرحی به سرانجام نرسیده است و فقط در حد وعده و وعید است آن را رسانه ای کرد چرا که چنین اتفاقی در حقیقت به عنوان یک مطالبه عمومی تلقی می شود.

در پایان این دیدار مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به همراه مدیر روابط عمومی این اداره کل از بخش های مختلف ایرنا بازدید و با فرآیند تهیه ، تولید و انتشار اخبار این رسانه رسمی کشور آشنا شد.

اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در منطقه ویژه اقتصادی شهرستان نوشهر مستقر است .

 

*رع*۱۷۱۰