به گزارش  ایرنا، این تفاهم‌نامه که روز یکشنبه به امضای «فاطمه پهلوانی» رییس سازمان ملی بهره‌وری و  «محمدرضا نوروزپور» مدیرعامل خبرگزاری ایرنا رسید، در زمینه همکاری طرفین در بخش فرهنگی، ترویجی و آموزشی با موضوع بهره‌وری، استفاده طرفین از فعالیت‌ها، امکانات و ظرفیت‌های علمی، پژوهشی و تجربی یکدیگر است.

رییس سازمان ملی بهره‌وری در این مراسم گفت: ایرنا یکی از ارکان اصلی در اطلاع‌رسانی کشور است و یکی از ماموریت‌های اصلی آن با توجه شرایط ویژه‌ای که کشور با آن روبه‌روست؛ انتشار اخبار صحیح است.

«فاطمه پهلوانی» افزود: اطلاع‌رسانی و فضای رسانه دیگر انحصاری نیست و رسانه به گوشی تلفن همراه تبدیل شده است به طوری که هر فرد با اندک سواد رسانه‌ای، جریانی را هدایت می‌کند که این نشان از سختی کار و استراتژیک بودن فعالیت‌ها دارد.

مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز در این مراسم، اظهارداشت: یکی از مباحث اصلی که ایرنا می‌تواند کمک کند فرهنگ‌سازی در زمینه بهره‌وری است؛  آمادگی این را داریم که این ضرورت را انجام دهیم و در این مسیر پیشگام باشیم.

«محمدرضا نوروزپور» افزود: امیدواریم با امضای این تفاهم‌نامه، فصل جدیدی در روابط خبرگزاری جمهوری اسلامی و سازمان ملی بهره‌وری شکل بگیرد.

رع/۳۲۳۷