گچساران – ایرنا- فاطمه رشیدی و فرزانه شریفی خبرنگاران ایرنا رتبه های اول و دوم بخش گزارش نویسی جشنواره بهار همدلی را در استان کسب کردند.

این جشنواره در بخش‌های تولیدات رسانه‌ای، تولیدات فرهنگی هنری مردمی و مسابقه کتابخوانی سواد رسانه برگزار شد که بخش‌های نقاشی، تولید کلیپ و کتابخوانی نیز برای کودکان و نوجوانان نیز پیش بینی شده بود.

جشنواره بهار همدلی در محورهای رویدادهای ماه مبارک رمضان، رزمایش کمک‌های مؤمنانه، همدلی با آسیب دیدگان ناشی از بیماری کرونا، روز جهانی قدس و استکبار ستیزی، سالروز شهادت حضرت علی (ع)، تجلیل از کادر درمانی، اقدامات دستگاه‌ها، سازمان‌ها و گروه‌های مردمی و جهادی در حوزه مقابله با کرونا برگزار شد.

این مسابقه و جشنواره بزرگ با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، ستاد تخصصی اقشار بسیج سپاه فتح، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، معاونت فرهنگی هنری سپاه فتح، حوزه هنری، اوقاف و امور خیریه، شهرداری یاسوج، معاونت فضای مجازی بسیج، کانون پرورش فکری نوجوانان، روابط عمومی استانداری استان، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد و سازمان فضای مجازی سراج برنامه‌ریزی و اجرا شد.