«محمدرضا نوروزپور» امروز چهارشنبه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: هیات نظارت بر رفتار نمایندگان باید تقویت و بر رفتار آنان نظارت کند.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با رییس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بحث «نظارت بر رفتار نمایندگان» را حتی از نظارت مجلس بر دولت و دیگر مجموعه‌ها مهم‌تر دانستند و تاکید کردند هیأتی که در این زمینه در مجلس ایجاد شده باید تقویت شود و به معنای حقیقی کلمه بر رفتار نمایندگان نظارت کند.

اظهارات توهین آمیز یکی از نمایندگان مجلس یازدهم درباره رییس جمهوری با واکنش بسیاری از شخصیت‌ها و مسوولان قرار گرفته است.

علیرضا معزی معاون اطلاع رسانی و ارتباطات دفتر رییس جمهوری نیز امروز چهارشنبه در واکنش به توییت توهین آمیز نماینده مجلس شورای اسلامی علیه رییس جمهوری نوشت: «دهان‌دریدگی شاید چند صباحی شیوه‌ سیاست‌ورزی باشد اما تا همیشه نشانه‌ فرومایه‌گی است.»

محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری هم در حاشیه هیات دولت گفت: این بی‌اخلاقی‌هایی که برخی انجام می‌دهند و برخی هم سکوت می‌کنند باید بدانند که فقط این بی‌اخلاقی‌ها تنها به رییس جمهوری نیست بعدا نوبت خیلی‌های دیگر هم می‌شود.

رع ۳۲۳۷