به گزارش روابط عمومی ایرنا، در متن حکم دکتر نوروزپور آمده است:

جناب آقای محمدرضا نادری گیسور

نظر به دانش، تخصص و سوابق جنابعالی در حوزه خبر و مدیریت رسانه بر اساس این ابلاغ به عنوان “معاون خبر” خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) منصوب می شوید.
اهتمام به روزنامه نگاری با کیفیت و دور از حاشیه که همواره از شاخص ها و ویژگی های مبرز خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان نمونه تراز خبرگزاری ملی بوده است، ارتقای کیفیت تولیدات ایرنا، افزایش دقت و سرعت در انتشار خبر، برنامه ریزی برای حضور موثر در شبکه های اجتماعی و ارتقاء ضریب نفوذ تولیدات ایرنا، توسعه کمی و کیفی تولیدات چندرسانه ای، توجه به دیپلماسی دیجیتال و استفاده حداکثری از ظرفیت زبان های خارجی، چه در سایت و چه در شبکه های اجتماعی، ارتباط موثر با بدنه مدیریتی دولت، بهره مندی همه جانبه از ظرفیت کم نظیر مراکز و دفاتر داخل و خارج از کشور و توجه ویژه به سرمایه انسانی شایسته ایرنا و ارتقاء حس همدلی، همراهی و تعامل مشفقانه و حرفه ای درون سازمانی از مهمترین انتظارات در این دوره مدیریتی است.
ضروری است برای تولید و انتشار موثر و هنرمندانه محصولات خبری متنوع از دستاوردهای کلان نظام، ذیل هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری و تبیین خدمات ارزشمند و مغفول واقع شده دولت تدبیر و امید در هفت سال گذشته به عنوان سند موفقیت و سربلندی نظام اسلامی و تلاش برای تهیه گزارش ایران ۱۴۰۰ به عنوان شاخصی برای ورود کشور به قرن جدید، برنامه ریزی و اقدام ویژه انجام شود. همچنین لازم است صدای ملت شریف ایران و نقش مهم آنها در محصولات خبری ایرنا بیش از گذشته شنیده و دیده شود.
توفیق شما را در انجام وظایف محوله با پیروی از گفتمان اعتدال دولت محترم از خداوند متعال مسألت می نمایم.
همچنین از خدمات و تلاش های جناب آقای پدرام الوندی در دوره مسئولیت معاونت خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی تشکر و قدردانی کرده و توفیق و سربلندی روزافزون ایشان را از درگاه خداوند منان آرزومندم.

                                                                                                                                                                                          محمدرضا نوروزپور