پیام تسلیت مدیر عامل ایرنا در پی شهادت  دکتر"محسن فخری زاده"

محمد رضا نوروزپور مدیر عامل ایرنا در پیامی شهادت دکتر محسن فخری زاده را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی ایرنا، متن پیام به شرح زیر است:

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

بار دیگر دست شیطان از آستین صهیونیسم و استکبار جهانی درآمد و ایران عزیز را در فراق یکی از خدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور سوگوار ساخت. مدیری که به پشتوانه ایمان و تلاش، در عرصه جهاد علمی به توانمندی دست یافت و هراس از این هیبت علمی و عظمت ایمانی، دشمن را بر آن داشت تا در صدد ضربه زدن به بدنه علمی ایران اسلامی برآید. این اقدام تروریستی، لکه ننگ دیگری بر دامان مدافعان دروغین حقوق بشر و گواه دیگری بر راستی و درستی آرمان‌ها و اهداف ایران اسلامی است.
بی تردید استحکام بنیان علمی و اقتصادی اندیشمندان کشور بارها به اثبات رسیده و همهمه شیاطین، مانع از پیمایش راه پر افتخار سرافرازی ایران نخواهد شد.
به یقین خدمات ارزنده و ماندگارشهید دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که با تلاش جهادگونه و مدیریتی شایسته، نور امید و خودباوری را در دل‌ها فروزان ساخت در یاد و خاطر ملت قهرمان ایران باقی خواهد ماند. خوشا به حال او که با سربلندی و سرافرازی جهاد خویش را به پایان رساند.
نامش و راهش جاودان و روح بلندش با اهل بیت علیهم السلام و ملکوتیان محشور باد.

محمدرضا نوروزپور

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =