مدیر عامل سازمان انتقال خون از ایرنا بازدید کرد

تهران - ایرنا - پیمان عشقی مدیرعامل سازمان انتقال خون ایران روز سه شنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) از این رسانه ملی و بین‌المللی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار گروه جامعه ایرنا، مدیرعامل سازمان انتقال خون در جریان بازدید از ایرنا، با محمدرضا نوروزپور مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدار و گفت وگو کرد.

عشقی در این بازدید، ضمن حضور در تحریریه ایرنا، در جریان روند تهیه و تولید اخبار و گزارش‌های خبری و تصویری و انتشار آنها روی خروجی‌های سازمان قرار گرفت.

مدیر عامل سازمان انتقال خون همچنین با حضور در بخش چند رسانه‌ای و استودیو ایرنا به پرسش‌هایی در موضوعات مختلف از جمله اهدای داوطلبانه خون و شاخص‌های آن، جمع آوری و توزیع خون و فرآورده‌های آن بین بیمارستان‌ها، تأمین خون در مواقع بحرانی، موقعیت ایران درانتقال خون در جهان و منطقه، دستاورهای سازمان انتقال خون دردولت تدبیر و امید و همچنین تأمین خون و فعالیت‌های این سازمان در زمان شیوع کرونا و جمع آوری پلاسمای بهبودیافتگان کرونا، پاسخ داد.

سازمان انتقال خون ایران متولی و تنها مرجع در زمینه تأمین و توزیع خون و فراورده‌های خونی سالم در ایران است. این سازمان در سال ۱۳۵۳ تأسیس شد ودر حال حاضر درتمام استان‌های کشور مراکز انتقال خون فعال هستند و اهدای خون درایران به صورت کاملاً داوطلبانه و بدون هیچ چشم داشتی انجام می‌شود و سالانه بیش از دو میلیون یکصد هزار نفر خون اهدا می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =