"ایرنا" رسانه برتر حوزه منابع طبیعی مهاباد شد

مهاباد- ایرنا- خبرگزاری جمهوری اسلامی دفتر مهاباد برای دومین سال پیاپی به عنوان رسانه برتر حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان معرفی و مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان در آئینی که روز دوشنبه در دفتر ایرنای مهاباد برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر از تلاش‌های این خبرگزاری در سال جاری در زمینه بازتاب اخبار و رویدادهای حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان قدردانی کرد.

مجید پاتو اظهار داشت: ایرنا به عنوان رسانه مرجع و منبع اخبار سایر پایگاه‌های محلی، اخبار حوزه منابع طبیعی را به صورت دقیق و شفاف در اختیار مخاطبان خود قرار داده و منابع طبیعی را در اجرای اهداف سازمانی یاری داده است.

وی اضافه کرد: این خبرگزاری توانسته با رصد انتظارات مردمی و پیگیری مطالبات آنان از مسؤولان، خدمات بهتر و بیشتری از طرف منابع طبیعی به شهروندان ارائه کند.

وی ضمن اشاره به اهمیت رسانه در تحقق اهداف سازمانی منابع طبیعی بیان کرد: بدون همکاری و مشارکت اصحاب رسانه فعالیت و عملکرد سازمان منابع طبیعی در بخش‌های مختلف مخفی مانده و فرهنگ سازی نحوه محافظت از منابع طبیعی با مشکل روبه رو خواهد شد.

در پایان این آئین با اهدای لوح تقدیری از سوی رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد از تلاش‌های خبرگزاری ایرنای دفتر مهاباد تجلیل شد.

خبرگزاری ایرنای مهاباد در سال ۱۳۹۹ در مجموع ۵۰ خبر، گزارش، مصاحبه و یادداشت با موضوع منابع طبیعی منتشر کرده است.

دفتر نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی اواخر دهه ۶۰ شمسی در شهرستان مهاباد تأسیس شد و شهرستان‌های مهاباد، میاندوآب، شاهین دژ، بوکان، سردشت، اشنویه و تکاب را زیر پوشش خبری خود دارد.

در شهرستان مهاباد علاوه بر خبرگزاری ایرنا و صدا و سیمای مرکز مهاباد، ۶ پایگاه خبری، ۲ هفته نامه، ۲ دوهفته نامه، یک ماهنامه و ۲ فصلنامه هم اکنون مجوز فعالیت دارند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =