ایرنا رسانه‌ای قدرتمند و در جامعه تاثیرگذار است

سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز کردستان به اهمیت و نقش رسانه در دنیای امروز اشاره کرد و گفت: ایرنا رسانه‌ای قدرتمند و تاثیرگذار در جامعه و خبرهای منتشره شده در این خبرگزاری همواره مورد استناد و موثق است.

به گزارش ایرنا، احمد فعله‌گری روز دوشنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز کردستان اظهار داشت: خبرگزاری ایرنا جزو رسانه‌های پرقدرت در سطح کشور و منطقه بوده و اخبار آن به موقع و با دقت بالا به اطلاع مخاطبان می‌رسد.

وی با بیان اینکه این خبرگزاری همکاری خوبی با دستگاه‌های مختلف به ویژه شرکت‌های خدمات رسان داشته و مثبت عمل می‌کند، افزود: خبرگزاری ایرنا در کنار ارائه خدمات دولت و نظام، مشکلات و دغدغه‌های مردم را نیز صادقانه منعکس می‌کند.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان با اشاره به اینکه بدون همکاری رسانه امکان انعکاس عملکرد نظام به مردم وجود ندارد، اضافه کرد: این شرکت تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با گازرسانی به مناطق مختلف استان، زمینه را برای رفاه حال مردم فراهم کند.

فعله‌گری یادآور شد: شرکت گاز استان سال گذشته به تمام تعهدات خود عمل کرده و بیش از ۶۵۰ کیلومتر لوله‌گذاری در استان اجرا و بیش از ۱۰ هزار و ۵۰۰ علمک در شهرها و روستاهای استان نصب کرده است.

وی با اشاره به واگذاری ۲۳ هزار مشترک شهری و روستایی جدید در سال ۱۳۹۹، اظهار داشت: سال گذشته ۱۵۰ واحد صنعتی در کردستان به شبکه سراسری گاز متصل شد.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان با اشاره به گازرسانی به ۱۰۵ روستا در سال گذشته، گفت: تاکنون در مجموع یک هزار و ۴۰۲ روستای استان به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شده است.

فعله‌گری اضافه کرد: هزینه گازرسانی در کردستان بیشتر از سایر مناطق کشور است و برای گازرسانی هر مشترک روستایی در استان بیش از ۲۰۰ میلیون ریال هزینه می‌شود.

در حال حاضر ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۴ درصد جمعیت روستایی و ۵۶۰ هزار مشترک در کردستان از خدمات شرکت گاز بهره‌مند است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =