موفقیت دو خبرنگار ایرنا در جشنواره رسانه «شهر ما» در قم

قم-ایرنا-آیین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای «شهر ما»، روز جمعه به صورت غیرحضوری برگزار شد و طی آن افراد برتر در رشته‌های مختلف معرفی و دو نفر از خبرنگاران واحد ایرنا قم حائز رتبه های برتر شدند.

به گزارش ایرنا، سید محمدرضا بهشتی پور و سمیه حیدری دو خبرنگار ایرنا مرکز قم در این جشنواره به ترتیب حائز رتبه‌های اول در بخش خبر و سوم در بخش گزارش شدند.

نخستین جشنواره رسانه‌ای شهر ما توسط شهرداری قم در بخش‌های مختلف برگزار شد که بخش اصلی این جشنواره، شامل تولیدات متن محور در بخش‌های خبر، تیتر، گزارش، مصاحبه، یادداشت و تحلیلی بود.

بخش دیگر این جشنواره با موضوع تولیدات تصویری در بخش‌های عکس، گزارش تصویری و پوستر برگزار شد. همچنین یکی دیگر از بخش‌های اصلی جشنواره شهر ما با موضوع تولیدات دیداری و شنیداری شامل بخش‌های گزارش خبری، فیلم کوتاه و کلیپ و موشن و انیمیشن بود.

تولیدات علمی از دیگر بخش‌های اصلی این جشنواره بود که در زمینه مقالات علمی و پایان‌نامه دانشگاهی موردبررسی هیئت‌داوران قرار گرفت. بخش ویژه نخستین جشنواره رسانه‌ای شهر ما نیز در زمینه رسانه‌های شهروندی شامل تولیدات شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی بود. از دیگر بخش‌های این جشنواره معرفی برگزیدگان شایسته تقدیر بخش غیرفارسی، برگزیده بخش موضوعات تخصصی و درنهایت برگزیده بخش موضوعات ویژه بود.

نخستین جشنواره رسانه‌ای شهر ما به‌منظور جهت‌دهی و مدیریت جریان‌های رسانه‌ای برای ارتقای سطح فرهنگ شهروندی و شهروند مطالبه گر در قم با سخنرانی سید مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha