انتصاب رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان چهارمحال و بختیاری

محمدرضا نوروزپور، مدیر عامل ایرنا در حکمی محمود رئیسی را به عنوان رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان چهارمحال و بختیاری منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرنا متن حکم به شرح زیر است:

جناب آقای محمود رئیسی

با توجه به پیشنهاد معاون محترم خبر و بنا بر تجربه و سابقه کاری و تعهد حرفه‌ای جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان چهارمحال و بختیاری» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود در مدت تصدی این مسئولیت در چارچوب برنامه راهبردی و مرامنامه حرفه‌ای خبرنگاران ایرنا و در راستای سیاست‌های ابلاغی سازمان، رخدادهای خبری حوزه‌های مربوطه را مسئولانه و به شکل جامع پوشش داده و جهت‌گیری تولیدات را به سمت انعکاس تلاش‌ها و خدمات ارائه شده در آن استان هدایت نمائید.

بدیهی است با توجه به انتخابات پیش‌رو، تجمیع توان و ظرفیت‌های موجود نیروی انسانی آن مرکز در راستای تحقق مشارکت حداکثری و کمک به انتخاب اصلح از دیگر مأموریت‌های جنابعالی در مدت تصدی این سمت است و لازم است وظایف مدیریتی و نظارتی را در دو بخش عملکرد کمی و کیفی با هماهنگی کامل مدیر کل اخبار استان‌ها راهبری، ساماندهی و هدایت نمائید.

لازم می‌دانم از تلاش‌های صادقانه و مجدانه جناب آقای سیدحسن جوادی‌زاده رئیس سابق مرکز شهرکرد در مدت تصدی مسئولیت آن مرکز صمیمانه تشکر نمایم.

محمدرضا نوروزپور

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha