ایرنا برای تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد تلاش می‌کند

شهرکرد- ایرنا- معاون خبر سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی با بیان اینکه ایرنا برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ تلاش می‌کند، گفت: تبیین دستاوردهای نظام و دولت و اطلاع‌رسانی از اقدامات انجام شده، از دیگر رویکردهای ایرنا است چرا که نقش مهمی در تقویت امید و مشارکت انتخاباتی دارد.

محمدرضا نادری گیسور سه‌شنبه در دیدار با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: ایرنا صدای مردم و نظام است و در این زمینه رسالت خود را در ایجاد ارتباط بین حاکمیت و مردم به خوبی ایفا کرده است.
وی ادامه داد: ایرنا از سوی دیگر، با انعکاس صدای مردم در پیشبرد بهتر امور و یاری‌رسانی به دولت ایفای نقش می‌کند چرا که با همگرایی و تعامل می‌توان به خوبی به اهداف مشترک دست پیدا کرد.
مدیرکل اخبار استان‌های ایرنا نیز در این دیدار با قدردانی از تعامل مجموعه استانداری و مدیران چهارمحال و بختیاری با ایرنا مرکز شهرکرد، بیان کرد: بی‌شک موفقیت ایرنا شهرکرد منوط به تعامل اثرگذار مسؤولان این استان بوده است.
فاطمه نوری جهانگرد افزود: تولیدات اثرگذار در گرو ارائه داده‌هاست که این ارتباط و تعامل بین ایرنا و مسؤولان به خوبی شکل گرفته است.
وی با اشاره به اهمیت دستاوردهای دولت و نظام، تصریح کرد: تلاش برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی در انتخابات ۲۸ خرداد و تبیین دستاوردهای نظام، ۲ رویکرد مهم اداره‌کل اخبار استان‌های سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی است که مراکز و دفاتر ایرنا در این زمینه عملکرد مطلوبی دارند.
در این نشست از تلاش‌های سیدحسن جوادی‌زاده قدردانی و محمود رئیسی به عنوان رئیس جدید خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) چهارمحال و بختیاری معرفی شد.
سید حسن جوادی‌زاده به عنوان رئیس ایرنا در اصفهان منصوب شده است.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha