انتصاب «رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کرمانشاه»

محمدرضا نوروزپور مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، فرزاد نویدی را به عنوان «رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کرمانشاه» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرنا در متن حکم آمده است:

جناب آقای فرزاد نویدی
با توجه به پیشنهاد معاون محترم خبر و بنا بر تجربه و سابقه کاری و تعهد حرفه‌ای جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کرمانشاه» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود در مدت تصدی این مسئولیت در چارچوب برنامه راهبردی و مرامنامه حرفه‌ای خبرنگاران ایرنا و در راستای سیاست‌های ابلاغی سازمان، رخدادهای خبری حوزه‌های مربوطه را مسئولانه و به شکل جامع پوشش داده و جهت گیری تولیدات را به سمت انعکاس تلاش‌ها و خدمات ارائه شده در آن استان هدایت نمائید.
بدیهی است با توجه به انتخابات پیش رو، تجمیع توان و ظرفیت‌های موجود نیروی انسانی آن مرکز و دفتر تابعه (قصر شیرین) در راستای تحقق مشارکت حداکثری و کمک به انتخاب اصلح از دیگر مأموریت‌های جنابعالی در مدت تصدی این سمت است و لازم است وظایف مدیریتی و نظارتی در دو بخش عملکرد کمی و کیفی را با هماهنگی کامل مدیر کل اخبار استان‌ها راهبری، ساماندهی و هدایت نمائید.
لازم می دانم از تلاش‌های صادقانه و مجدانه جناب آقای علی مولوی رئیس سابق مرکز کرمانشاه در مدت تصدی مسئولیت آن مرکز صمیمانه تشکر نمایم.

محمدرضا نوروزپور

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha