مرگ گاهی «ریحان» می‌چیند... سپاس که همراهمان بودید

محمدرضا نوروزپور مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) تهران- ایرنا- غم از دست دادن خانم ریحانه یاسینی همکار خبرنگار جوان، داغی جانسوز برای اصحاب رسانه بخصوص در سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) بود. ایرنایی‌­ها، باز هم با چشمانی اشکبار، با یکی دیگر از یاران خویش وداع کردند.

گویا سرشت این شغل با غافلگیری و فداکاری همراه است. آنها که می‌رفتند تا با مخابره گزارشی از احیای دریاچه ارومیه، احیاگر امید و نشاط و سرزندگی در جامعه باشند، خود داغی شدند بر دل خانواده ها و جامعه رسانه‌ای کشور. شاید، تقدیر این بود که مهشاد کریمی با ریحانه یاسینی از ایسنا و ایرنا همسفر ابدیت باشند اما هر دو داغ سنگینی بر دلمان نهادند.

اگرچه این مصیبت، فراموش شدنی نیست اما اعتراف باید کرد که همراهی و همدلی اقشار مختلف مردم، مسئولان، روزنامه نگاران و اصحاب رسانه، تسلای دل ما و خانواده‌های «ریحانه سادات» و «مهشاد» در این سانحه جانگداز بود.

ما در برابر این بزرگ منشی، ابراز احساسات صمیمانه و همدردی و همراهی شما عزیزان، سر تعظیم فرود می آوریم و با شایسته‌ترین و عالی‌ترین واژگان لطف، مهربانی و معرفت همگی را می ستاییم؛ عزیزانی که در این روزهای سخت و جانکاه و لحظه‌های تلخ و دشوار با پیام‌های دلگرم کننده خویش، تسلی‌بخش بازماندگان و همچنین، همکاران ما بودید و با انتشار مطلب، حضور در مراسم، ارسال پیام و طرق گوناگون، یاد و خاطره ریحانه سادات یاسینی را گرامی داشتید و برای شادی روح خبرنگار فقید ایرنا، آرزوی رحمت و مغفرت کردید.

بدینوسیله از عنایت و حُسن توجه تمامی سروران عزیز، به ویژه جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری، حضرت آیت الله رئیسی رییس جمهوری منتخب و رییس محترم قوه قضاییه، جناب آقای دکتر قالیباف رییس محترم قوه مقننه، ائمه محترم جمعه، معاون اول محترم رییس جمهوری، رییس محترم دفتر رییس جمهوری، سخنگوی محترم دولت، معاونان محترم رییس جمهوری، وزرای محترم، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، استانداران و فرمانداران محترم، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سخنگوی محترم وزارت امور خارجه، اعضای شورای شهر و شهرداری تهران، دفتر سازمان ملل در تهران، نماینده محترم جنبش حماس در تهران، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری، تشکل‌های مختلف صنفی، فرهنگی و ورزشی، مدیران مسئول رسانه ها، اهالی سینما، تلویزیون، و تمامی همکاران عزیز و جامعه فرهیخته فرهنگ، هنر و رسانه کشور که با ابراز همدردی و ارسال پیام تسلیت این عزیز سفرکرده ما را سرشار از لطف و محبت خویش کردند، از صمیم قلب تقدیر و تشکر می نمایم و برای همگان از خداوند رحمان، سلامتی، طول عمر و عاقبت به‌خیری در سایه توجهات امام عصر (عج) مسئلت دارم.

با احترام و اندوه

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha