۲۱ تیر ۱۴۰۰،‏ ۱۴:۲۵
کد خبر: 84401484
۰ نفر
دبیر خبر ایرنا در شیراز تجلیل شد

شیراز- ایرنا- پرویندخت پاردسویی شیرازی دبیر خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس در پایان بیش از سه دهه خدمت در این سازمان خبری در آیینی در دفتر ایرنا در شیراز تکریم و تجلیل شد.

در این آئین پیام قدردانی محمدرضا نوروزپور مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) از این دبیر خبر مرکز فارس قرائت شد که در آن بر لزوم بهره‌گیری از تجارب پیشکسوتان ایرنا در مسیر تعالی حرکت رسانه‌ای کشور تاکید شده است.
این نشست صمیمی همچنین با اهدای لوح و قدردانی رئیس و کارکنان خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس از خدمات صادقانه خانم پاردسویی شیرازی همراه بود.
لوح‌های سپاس و قدردانی صابر سهرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و عباس باباخانی مدیرکل روابط عمومی و بین‌الملل استانداری فارس و دبیر شورای هماهنگی روابط‌عمومی‌های استان فارس از بیش از سه دهه تلاش‌های این همکار پیشکسوت ایرنا نیز در این آئین به وی اهدا شد.

دبیر خبر ایرنا در شیراز تجلیل شد

رئیس گروه امور رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس که به نمایندگی از مدیرکل در این آئین حضور یافته بود، در این نشست گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس در حوزه‌های مختلف فعالیت قابل تقدیری را داشته است و از این رو، اخبار ایرنا در استان مورد توجه مردم و مسئولان استان است و می‌توان گفت هم به اخبار ایرنا استناد می‌شود و هم مورد وثوق است.
سید شهاب میرباقری با تحسین اقدام ایرنا فارس در زمینه تکریم پیشکسوتان گفت: خدمات خانم پاردسویی شیرازی در عرصه اطلاع‌رسانی استان در بیش از سه دهه گذشته در خور قدردانی است.

دبیر خبر ایرنا در شیراز تجلیل شد

پرویندخت پاردسویی شیرازی دبیر خبر پیشکسوت ایرنا نیز در این آئین سخنان خود را با بیتی از اشعار حافظ شیرازی آغاز کرد که سروده است: اوقات خوش آن بود که با دوست به سر شد؛ باقی همه بی‌حاصلی و بی‌خبری بود.
این همکار بازنشسته ایرنا با بیان اینکه در مدت زمان فعالیت در خبرگزاری جمهوری اسلامی، درس‌های زیادی از همکاران پرتلاش ایرنا گرفتم، گفت: تنها درخواست من از همکاران این است که تا زمان بازنشستگی خود، همواره حرمت و احترام بزرگترها و پیشکسوتان را نگه دارند.
پاردسویی شیرازی اهتمام همکاران ایرنا به تحول در حوزه رسانه کشور را نیز خواستار شد و گفت: به نظر می‌رسد حوزه رسانه کشور برای جلب اعتماد مخاطبان، نیازمند تغییر و تحول جدی است تا از روند خشک و تکراری عبور کند.
وی یادآور شد: ابتکار عمل و خلاقیت هر یک از فعالان رسانه‌ای برای تحول در این فضا، می‌تواند نام آنها را در تاریخ رسانه‌ها ماندگار کند.

دبیر خبر ایرنا در شیراز تجلیل شد

رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس در سخنانی در این آئین با گرامیداشت یاد شهدا و جانباختگان ایرنا در هنگام انجام مأموریت خبری، شعار ایرنا مبنی بر سرعت، صحت و دقت را یادآور شد و دقت نظر پرویندخت پاردسویی شیرازی در انتشار اخبار را مثال زدنی خواند.
وی گفت: درجه‌های بالایی از صداقت، تعهد و وجدان کاری در کارنامه بیش از سه دهه خدمت خانم پاردسویی شیرازی ثبت شده است که می‌تواند الگویی برای فعالان جوان عرصه رسانه به ویژه در ایرنا باشد.
دبیران، خبرنگاران و دیگر همکاران ایرنا فارس نیز در این آئین که در فضای صمیمی برگزار شد، به خاطره‌گویی از دوران همکاری با خانم پاردسویی شیرازی پرداختند.

دبیر خبر ایرنا در شیراز تجلیل شد

دبیر خبر ایرنا در شیراز تجلیل شد

دبیر خبر ایرنا در شیراز تجلیل شد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha