اثر خبرنگار ایرنا سنندج در مسابقه عکس دانشگاه پیام نور برگزیده شد

سنندج- ایرنا- "چنورصادقی" خبرنگار ایرنا مرکز سنندج در مسابقه عکس دانشگاه پیام نور مرکز کردستان ویژه انتخابات با عنوان "شکوه حضور" رتبه نخست را کسب کرد.

به گزارش ایرنا، آئین اختتامیه این جشنواره روز چهارشنبه برگزار شد و چنور صادقی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز سنندج و دانشجوی کارشناسی ارشد جامعه شناسی دانشگاه پیام نور کردستان در این مسابقه موفق به کسب رتبه برتر شد.

در بخش اساتید هم از مریم عراقی و اسدالله ویسی، در بخش کارکنان هم از محمد عباسی، خالد منصوری، فرخناز سلطانیان و شیما روشن اردلان با اهدای هدایا و لوح سپاس تجلیل شد.

فراخوان شرکت در مسابقه عکاسی شکوه حضور ۲ هفته قبل از برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به همت دانشگاه پیام نور کردستان منتشر شد.

جلوه‌های حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رأی، بهترین تصویر شرکت اعضای خانواده در انتخابات، عکس سلفی هنگام اخذ رأی، بهترین عکس حضور رأی اولی‌ها در انتخابات و سوژه‌های ابتکاری روز رأی گیری از موضوعات آثار ارسالی به این مسابقه بود.

رئیس دانشگاه پیام نور کردستان در مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه عکاسی شکوه حضور اظهار داشت: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۸ خرداد ماه امسال علی‌رغم هجمه دشمنان و تبلیغات رسانه‌های معاند بدون کوچک‌ترین مسئله امنیتی و در کمال آرامش برگزار شد.

یعقوب احمدی اضافه کرد: دانشگاه پیام نور استان هم به سهم خود با برگزاری وبینارهای مختلف و طرح مباحث و موضوعات مربوط به مشارکت حداکثری؛ مردم به ویژه قشر دانشجویان، اساتید و کارکنان را به حضور گسترده در پای صندوق‌های رأی دعوت کرد.

وی از دیگر برنامه‌های این دانشگاه در ایام انتخابات را برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان شکوه حضور خواند و افزود: جلوه‌های حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رأی، بهترین تصویر شرکت اعضای خانواده در انتخابات، عکس سلفی هنگام اخذ رأی، بهترین عکس حضور رأی اولی‌ها در انتخابات و سوژه‌های ابتکاری روز رأی گیری از موضوعات آثار ارسالی به این مسابقه بود.

رئیس دانشگاه پیام نور کردستان با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا ۳۱ خرداد ماه بود، یادآور شد: شاهد استقبال خوبی از سوی دانشجویان برای شرکت در این مسابقه بودیم و از بین آثار ارسالی توسط هیأت داوران ۱۰ اثر برگزیده شد.

احمدی با بیان اینکه این مسابقه ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور استان بود، اظهار داشت: به دلیل شرایط کرونایی و با توجه به اینکه تعدادی از برگزیدگان ساکن دیگر شهرستان‌های استان بودند، امروز در این مراسم به طور نمادین از چند نفر تجلیل به عمل می‌آید.

اثر خبرنگار ایرنا سنندج در مسابقه عکس دانشگاه پیام نور برگزیده شد

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha