رئیس بسیج رسانه:رسانه‌های رسمی اثرگذاری بر افکار عمومی را بازیابی کنند

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: نقش رسانه‌های رسمی در جهت‌دهی به افکار عمومی امروز با وجود فضای مجازی کم‌رنگ‌تر از گذشته است و این رسانه‌ها باید برای بازیابی اثرگذاری خود در این بخش تلاش کنند.

به گزارش ایرنا، مسعود بصیری روز چهارشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان ابراز داشت: در حال حاضر مردم بیش از هر چیزی به امید نیاز دارند و این وظیفه رسانه‌ها است که امید مردم را افزایش دهند.

وی افزود: احزاب مختلفی در کشور فعالیت دارند و وظیفه بسیج رسانه این است که همه را با یکدیگر در راستای منافع کشور همسو کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: رسانه اگر آینه احزاب باشد، دیگر آینه مردم نیست و روابط عمومی‌ها نیز بیشتر از اینکه صدای سازمان خود را به گوش مردم برسانند، باید صدای مردم در سازمان باشند.

رئیس بسیج رسانه:رسانه‌های رسمی اثرگذاری بر افکار عمومی را بازیابی کنند

بصیری اظهار داشت: امید است با تشکیل یک نظام جامع صنفی خبرنگاری، خبرنگاران بتوانند محکم‌تر در راستای ایجاد آرامش جامعه گام بردارند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: بسیج رسانه مردم‌محور و از حزب‌گرایی به دور است و عوامل آن را افراد متخصص به ویژه جوانان تشکیل می‌دهند؛ بنابراین بدون حضور این افراد نمی‌تواند فعالیت کند.

در این نشست محمد جهانگیریان رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان سمنان با معرفی فعالیت‌های این رسانه در ابعاد مختلف، نقش رسانه‌های رسمی را در دوره کنونی حساس عنوان کرد و گفت: رسانه‌های رسمی از طریق دریافت و بازتاب نظرات مردمی و مطالبات جامعه می‌توانند اعتماد عمومی را جلب کنند و ایرنا سمنان با تهیه گزارش‌های مردمی به ویژه در مسائل مدنظر جامعه سعی در گام نهادن در این مسیر داشته است.

علی مسلمان مسؤول بسیج رسانه استان سمنان نیز در این نشست حضور داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha