فراخوان برگزاری مسابقه عکس " سوگواره شورحسینی"

پنجمین دورۀ مسابقه عکس "سوگواره شورحسینی" با محوریت "جلوه های ایثار عزاداران حسینی در محرم و صفر" و با هدف ثبت هنری جلوه‌هایی از فرهنگ عزاداری و ایثار مردم در ماه‌های محرم و صفر در سطح کشور برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی ایرنا، دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی سالار شهیدان " ابا عبدالله الحسین (ع) " و اصحاب با وفای ایشان و با هدف ثبت هنری جلوه‌هایی از فرهنگ عزاداری و ایثار مردم در ماه‌های محرم و صفر پنجمین دورۀ مسابقه عکس "سوگواره شورحسینی" را در فضای مجازی و با محوریت "جلوه‌های ایثار عزاداران حسینی در محرم و صفر" برای کارکنان وزارت متبوع و عموم علاقمندان در سطح کشور برگزار می‌نماید.

نشانه‌های سوگواری در محرم و صفر، جلوه‌های ایثار عزاداران حسینی در عرصۀ جهاد سلامت، ایثار، بخشش و مشارکت مردم دربرپایی عزاداری‌های حسینی بارعایت پروتکل‌های بهداشتی در ایام سوگواری سالار شهیدان و اربعین حسینی، فرهنگ بومی مردم در عزاداری‌های حسینی و… از موضوعات این مسابقه است.

۳. شرکت کنندگان می‌توانند با مراجعه به یکی از سایت‌های وزارت متبوع به نشانی زیرمراجعه و نسبت به دریافت اطلاعات مسابقه و ارسال (آپلود) عکس‌های مربوطه اقدام نمایند:

۱- http://marouf.farhang.gov.ir

2- http://farhang.gov.ir

http://shorehosseini.farhang.gov.ir -3

مهلت ارسال آثار تا پایان روز پنج شنبه ۱۵ مهر ماه ۱۴۰۰ (سی ام صفر) می‌باشد.

اخبار مرتبط