رییس مرکز ایرنا در خراسان شمالی به دیار باقی شتافت

بجنورد- ایرنا- حسین فلاحتی مدیر و خبرنگار پر تلاش و شوخ طبعی که پس از غلبه بر کرونا نتوانست بیماری منحوس قارچ سیاه را تحمل کند، سحرگاه امروز در بیمارستان شفای ساری دعوت حق را لبیگ گفت.

حسین فلاحتی ۲۰ سال در استان‌های مختلف از جمله خراسان رضوی، شمالی و مازندران کار خبری کرد و همواره الگو برای خبرنگاران همه رسانه‌ها در زمینه‌های خبر و اخلاق بود که این منش باعث شد زمانیکه قصد رفتن به ساری را در شهریورماه سال ۹۴ داشت شماری از خبرنگاران و مدیران دستگاه‌های اجرایی با حضور در دفتر ایرنا بجنورد خواستار ماندن وی شدند.

احترام به پیشکسوتان خبر و برخورد مؤدبانه با همکاران خبر از ویژگی‌های شاخص این همکار پر تلاش بود که این امر موجب محبوبیت وی در بین دوستان و آشنایان شده بود.

در آخرین پیام خود به همکاران ایرنای خراسان شمالی پیش از مبتلا شدن به بیماری قارچ سیاه نوشته بود، اگر بیماری کرونا دیگر سراغم نیاید هفته آینده در کنار شما خواهم بود تا بتوانیم مشکلات و معضلات استان را قلمی کنیم.

حسین فلاحتی از سال ۸۳ تا سال ۹۴ خبرنگار ایرنا در خراسان شمالی بود و در اسفندماه پارسال با صلاحدید مسؤولان خبرگزاری جمهوری اسلامی به ریاست ایرنای این استان انتخاب شد.

همکاران خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در خراسان شمالی، درگذشت این همکار با اخلاق را به خانواده محترم آن مرحوم و جامعه رسانه‌ای کشور تسلیت می‌گوید. روحش شاد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha