مدیرعامل ایرنا درگذشت رییس این خبرگزاری در خراسان شمالی را تسلیت گفت

استانها-ایرنا- محمدرضا نوروزپور مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) پنج‌شنبه در پیامی درگذشت حسین فلاحتی رئیس این خبرگزاری در استان خراسان شمالی را تسلیت گفت.

در پیام تسلیت مدیرعامل ایرنا آمده است: در کمال تأسف باخبر شدیم جناب آقای حسین فلاحتی رئیس محترم خبرگزاری جمهوری اسلامی در استان خراسان شمالی و خبرنگار پیشکسوت و باسابقه ایرنا دار فانی را وداع گفته است.

در ادامه این پیام بیان شده است: ایشان یکی از مدیران و خبرنگاران، پرتلاش و متعهد ایرنا بود که در طول دو دهه فعالیت خبری در مجموعه سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی، توانست به خوبی در رسالت خود ایفای نقش کند و در مدت مسئولیت در استان خراسان شمالی نیز به خوبی درخشید.

مدیرعامل ایرنا این مصیبت را به خانواده ارجمند ایشان، کلیه بازماندگان آن مرحوم و همکاران وی در سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی تسلیت گفت و از خداوند متعال برای مرحوم فلاحتی طلب مغفرت و برای خانواده و بازماندگان محترم ایشان صبر جمیل مسئلت کرد.

نوروزپور همچنین امروز (پنج‌شنبه) در صفحه توئیتر خود نوشت: باز هم غمی دیگر از راه رسید و وای از غمی که تازه شود با غمی دگر. حسین فلاحتی نازنین رئیس مرکز ایرنا در خراسان شمالی هم از میان ما رفت. تاکی از این عزا و مصیبت کرونا بدرآییم و تا کی به قول وحشی "باشد کهن پلاس مصیبت لباس ما؟ "عرض تسلیت به خانواده عزیز فلاحتی و همکارانم در ایرنا. روحش شاد.

نوروزپور درگذشت رییس ایرنا در خراسان شمالی را تسلیت گفت

حسین فلاحتی رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی در استان خراسان شمالی پس از تحمل چند روز بیماری قارچ سیاه ناشی از کرونا امروز (پنج‌شنبه) دیده از جهان فروبست و به دیار باقی شتافت.

فلاحتی که از خبرنگاران باتجربه ایرنا بود، از ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ به عنوان رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان خراسان شمالی منصوب شد و در همین مدت چندماهه توانست با مدیریت خوب این مرکز را به یکی از فعالاترین و برترین مراکز استانی ایرنا تبدیل کند.

این مدیر و خبرنگار پیشکسوت سابقه ۲ دهه فعالیت در کسوت خبرنگار ایرنا در استان‌های مازندران، خراسان رضوی و خراسان شمالی را در کارنامه اش داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha