ایرنایی ها در جشنواره رسانه ای «سردار آسمانی» افتخار آفریدند

کرمان - ایرنا - خبرنگاران و عکاس ایرنا برگزیده جشنواره رسانه‌ای «سردار آسمانی» شدند

جشنواره رسانه‌ای «سردار آسمانی» که دریافت و داوری آثار آن توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان و به صورت تمام الکترونیک انجام شد از میان ۵۱۰ اثر ارسالی از ۲۵ استان کشور در نهایت ۳۱۸ اثر توسط داوران و استادان مورد تأیید دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شایسته داوری شناخته شدند که آثار خبرنگاران و عکاس ایرنا در میان برگزیدگان قرار داشت.

در این جشنواره تیترِ «جهانی ترین سردار ایرانی» اثر عبدالله الماسی از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)، استان کرمانشاه و تیترِ «روزگار بی مالک در قنات ملک» اثر نجمه حسنی از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا). استان کرمان به صورت مشترک رتبه سوم را کسب کرد.

همچنین مصطفی قطبی جشوقانی از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) شهر مشهدالرضا. برای گزارش «راز و رمز سرداری دل‌ها» به صورت مشترک موفق به کسب رتبه دوم بخش گزارش شد و ابوذر احمدی زاده. از خبرگزاری جمهوری اسلامی «ایرنا» شهر کرمان نیز مقام سوم در رشته عکاسی را کسب کرد.

داوری این جشنواره را «علی‌اکبر قاضی زاده، فریدون صدیقی، علیرضا کتابدار و محمود مختاریان» از اساتید مطرح روزنامه نگاری کشور عهده دار بودند.

استان کرمان با ۱۸۶ اثر بیشترین اثر ارسالی به جشنواره سردار آسمانی داشت و تهران و خراسان شمالی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار داشتند.

نخستین جشنواره سراسری مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی با عنوان "سردار آسمانی" شبانگاه پنجشنبه در مهمانسرای گل گهر شهرستان سیرجان با حضور تعدادی از مسئولان و شرکت کنندگان در محیط باز و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شد.

این رخداد رسانه‌ای با حمایت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و با هدف نکوداشت نام و یاد سردار بزرگ جهان اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجلیل از تولیدکنندگان محتوا با موضوع این شهید گرانقدر برگزار شد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha