۲۹ شهریور ۱۴۰۰،‏ ۰:۳۴
کد خبر: 84476866
۰ نفر

برچسب‌ها

محصولات و خدمات خبری ایرنا

معرفی خدمات خبری ایرنا

سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با قدمتی بیش از ۸۷ سال فعالیت رسانه‌ای در داخل و خارج ایران و به عنوان مرجع رسمی خبری و تصویری کشور پیرو فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر نامگذاری سال جاری باعنوان سال "تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها" برای حمایت‌های خبری و تصویری از کارآفرینان، صادرکنندگان و شرکت‌های دانش بنیان، تولیدی، صنعتی، کشاورزی و… با شرایط ویژه خدمات خبری و تصویری به منظور معرفی محصولات، تولیدات و نوآوری‌ها، خدمات فنی، مهندسی و… ارائه می‌نماید.

همچنین تولیدات خبری و تصویری ایرنا اکنون در ۳۱ سایت استانی، ۹ سایت برون مرزی به زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسه، آلمانی، اردو، روسی، ترکی استانبولی، اسپانیایی و چینی و در ۱۰ سایت تخصصی، کانال‌های اطلاع رسانی، اینستاگرام و تلفن همراه منتشر می‌شود.

خدمات خبری ایرنا در قالب‌های رپرتاژ خبری، تصویری، داده کاوی، نظرسنجی، بولتن، اینفوگرافیک، موشن‌گرافیک، فتوکلیپ، پادکست، ویدئوهای خبری و تجاری، عکس‌های جاری و آرشیوی، اجاره استودیوی مجهز و نصب بنرهای تبلیغاتی روی سایت‌های استانی، سراسری و برون مرزی است.

علاوه بر خدمات فوق، ایرنا اسناد خبری از سال ۱۳۳۵ تاکنون را در اختیار دارد که می‌تواند وفق مقررات مربوطه در اختبار فرهیختگان، محققان، پژوهشگران، نویسندگان و علاقه مندان به تاریخ کهن ایران قرار دهد.

عکس‌های روز و تاریخی ایرنا هم از سال ۱۳۳۹ تاکنون بزودی از طریق آژانس عکس این سازمان قابل ارائه به علاقمندان، محققان و پژوهشگران خواهد بود.

علاقمندان برای استفاده از خدمات خبری ایرنا می‌توانند با اداره کل محصولات خبری خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با شماره تلفن‌های ۸۲۹۲۳۶۰۱- ۸۲۹۲۳۸۰۲ (۰۲۱) تماس حاصل نمایند.

ایمیل : irnaAds@irna.ir

اخبار مرتبط