اعطای تخفیف 25درصدی ثبت نام ترم پاییز انستیتو ملی بازی‌سازی برای خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

انستیتو ملی بازی‌سازی تخفیف 25درصدی ثبت نام فراخوان ترم پاییز ویژه خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سطح ستاد، سازمان و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها و خانواده کارکنان تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور در نظر گرفته است.

در راستای تحقق اهداف شورای علمی-فرهنگی بانوان و هم‌افزایی با امور زنان و خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انستیتو ملی بازی‌سازی به‌صورت آنلاین و با حضور ۱۷ نفر از اساتید مجرب از حوزه‌های فنی، هنری، طراحی و همچنین مدیران دپارتمان‌های انستیتو، دوره جدید در پاییز را آغاز خواهد کرد.

برگزاری جلسات آنلاین مشاوره رایگان توسط انستیتو ملی بازی‌سازی از دیگر ویژگی‌های این ترم آموزشی است و علاقه‌مندان هر سه‌شنبه می‌توانند از جلسات مشاوره رایگان با هدف تعیین مسیر آموزشی دقیق و راهنمایی استادان مشاور استفاده کنند؛ همچنین در پایان دوره، گواهی معتبر انستیتو ملی بازی‌سازی به بازی‌آموزان نیز داده می‌شود.

علاقه مندان به شرکت در این دوره می‌توانند از طریق نشانی irangdi.ircg.ir و ارائه کد تخفیف KJB6 ثبت نام کرده و به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۸۶۰۹۲۳ یا تارنمای انستیتو ملی بازی‌سازی به نشانی IRANGDI.IR مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط