روزی طلب هدایت روزنامه ایران را بر عهده می گیرد

تهران- ایرنا- سپهر خلجی، عضو شورای عالی خبرگزاری ایرنا، در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: حسن روزی‌طلب از آدم‌هایی است که فلزش با تحقیق و پژوهش و رسانه عجین است و ان‌شاءالله به‌زودی سکان روزنامه ایران را به دست می‌گیرد.

به گزارش گروه فرهنگی ایرنا خلجی نوشته است: بعضی‌ها جنس و فلزشان برای یک کار خاص ساخته شده و وقتی در آن کار قرار می‌گیرند هم کار وزن و تعالی پیدا می‌کند هم خودشان با انگیزه و دلی که به کار می‌دهند، خوش می‌درخشند.

حسن روزی‌طلب از این آدم‌ها است که فلزش با تحقیق و پژوهش و رسانه عجین است و ان‌شاءالله به‌زودی سکان روزنامه ایران را به دست می‌گیرد.

وی افزوده است: در دوره‌ای که با غلبه شبکه‌های اجتماعی روزنامه‌ها اقبال سابق را ندارند، احیای یک مجموعه مطبوعاتی نیازمند تقویت جنبه تحلیلی و اولویت دادن به گزارشگری و روزنامه‌نگاری تحقیقی است که با توجه به سوابق و علایق آقای روزی‌طلب، این چشم‌انداز ان‌شاءالله دست‌یافتنی است.

معاون خبر اسبق ایرنا ادامه داد: برای این برادر عزیز، مجرّب و کاربلد که فرزند شهید و برخاسته از خانواده‌ای شهیدپرور و انقلابی است، آرزوی توفیق می‌کنم. به برادر گرامی جناب آقای دکتر مهدی شفیعی خدا قوت عرض می‌کنم و برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق دارم.

«مهدی شفیعی» از بهمن ماه ۹۷ مدیرعاملی مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران و مدیرمسئولی این روزنامه را بر عهده دارد.

صاحب امتیاز این روزنامه، سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) است.

«ایران» به عنوان روزنامه فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی صبح کشور از یکم بهمن ماه ۱۳۷۳ تاکنون به صورت بی وقفه و سراسری منتشر شده است و روزنامه دولت به شمار می‌رود.

اخبار مرتبط