تلاش رسانه‌ها به ویژه ایرنا در سیل اخیر کنارک بی‌نظیر است

زاهدان-ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تلاش رسانه‌ها به ویژه ایرنا در سیل اخیر جنوب استان بویژه کنارک بی‌نظیر بوده زیرا پا به پای مردم و مسوولان در صحنه حضور یافته و مطالب و گزارشات مفیدی را منتشر کردند که منجر به سرازیر شدن کمکها و امدادگریها شد.

به گزارش ایرنا رحمدل بامری که روز چهارشنبه به منظور قدردانی از تلاش خبرنگاران ایرنا در سیل اخیر در جمع خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز زاهدان حضور یافت اظهار داشت: حضور و اطلاع رسانی لحظه‌ای رسانه‌ها از بحران بارندگی و سیل جنوب استان سبب سرازیر شدن کمک‌های عمومی و همیاری و همراهی سازمانها، گروههای جهادی و نهادهای مختلف با سیلزدگان شد.

رسانه‌ها پابه پای مردم

وی با قدردانی از عملکرد رسانه‌های استان در سیل اخیر بیان کرد: رسانه‌های استان در سیل اخیر عملکرد خوبی داشتند زیرا از یک طرف جوسازی و دروغ پراکنی مخالفان و معاندان را که نمی‌خواهند خدمات و موفقیت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را ببینند، خنثی کرده و از سوی دیگر در کنار مردم و همراه مردم بوده و در بیان و انتقال مشکلات به مسؤولان و اطلاع رسانی لحظه‌ای نقش بی‌نظیری را ایفا کردند.

بامری ادامه داد: جا دارد از مردم دلسوز، شریف و صبور کنارک، چابهار، زرآباد و دشتیاری تشکر کنم زیرا به کمک نیروهای امدادی آمدند و در مهار سیل و تخلیه مسیرها نقش کم‌نظیری را ایفا کردند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان وبلوچستان تاکید کرد: بر خود وظیفه دانستیم تا از نزدیک به شما خدا قوت بگوییم و از تمام تلاش‌ها و زحمات خبرنگاران و دست اندرکاران خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سیستان و بلوچستان و دفتر چابهار تشکر کنیم.
وی ادامه داد: ما باید با امیدآفرینی در جامعه به مقابله با اهداف پلید دشمنان بپردازیم زیرا دشمنان موفقیت‌های بزرگ نظام ما را بی ارزش بیان می‌کنند در حالی که ملت بزرگ ایران و نظام اسلامی با اقتدار و تلاش شبانه روزی بدون توجه به دروغ پراکنی و جوسازی و شایعه پراکنی های رسانه‌های معاند به پیش می‌رود و قله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح می‌کند.
بامری افزود: جالب اینجاست که خود آمریکایی‌ها اذعان کردند که اگر تحریم‌هایی که برای ایران ایجاد شد برای آمریکا ایجاد می‌شد در مدت ۶ ماه فرو می‌پاشید اما شاهدیم که نظام جمهوری اسلامی ایران ۴۰ سال است که با وجود این تحریم‌ها با موفقیت و اقتدار به حیات خود ادامه داده و هر روز پیشرفت‌های بیشتری بدست می‌آورد.

تلاش رسانه‌ها به ویژه ایرنا در سیل اخیر کنارک بی‌نظیر است

اخبار مرتبط