۲۴ مرداد ۱۴۰۱، ۷:۵۱
کد خبر: 84853299
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: اخبار ایرنا اثرگذاری کلان دارد

قصرشیرین- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اخبار خبرگزاری ایرنا به خصوص در غرب کرمانشاه اثرگذاری کلان دارد و بازتاب آن در سطح ملی و منطقه‌ای مثبت و قابل توجه است.

«شهریار حیدری» روز پنجشنبه با گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار فقید ایرنا در افغانستان در سال ۷۷ و تبریک روز خبرنگار افزود: خبرگزاری جمهوری اسلامی در غرب کرمانشاه در بازتاب اخبار و رویدادها و مسائل منطقه و شناساندن ظرفیت‌ها عملکردی مثبت داشته و به خصوص امسال نقش ایرنا در اخبار مربوط به بازگشایی مرز رسمی خسروی درخور توجه است.

وی نقش خبرگزاری ایرنا را در پوشش سفر مقامات کشوری و ارشد نظام به غرب کرمانشاه را نیز مهم دانست و گفت: انعکاس اخبار و اطلاعات مربوط به مرز خسروی و سفر مقامات به این گذرگاه بین المللی و پوشش اخبار مربوط به اربعین نقشی مستقیم و بسیار مهم در اثر گذاری‌های کلان ایفا می‌کند.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای، تلاش خبرنگاران غرب کرمانشاه را که با وجود محرومیت‌ها و کمبود تجهیزات و امکانات و محدودیت‌ها در امر خطیر اطلاع رسانی ایثار می‌کنند، ستود و گفت: به خصوص خبرگزاری ایرنا کارنامه و عملکرد درخشانی داشته و پیشتازی دفتر ایرنا قصرشیرین در مخابره خبر دستگیری صدام در سال ۸۲ به دنیا گواهی بر این عملکرد درخشان و ارزنده و ظرفیتی بزرگ برای منطقه و اثر گذاری این خبرگزاری است.

وی گفت: فعالیت خبرنگاران وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف عالیه نظام اسلامی است و امیدوارم خبرنگاران همواره در این مسیر خطیر برای این رسالت بزرگ و آگاهی بخشی به جامعه بیش از پیش بدرخشند.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از ۱۸۶ کیلومتر مرز با عراق، بیش از ۲۷ هزار نفر جمعیت دارد که دفتر خبرگزاری ایرنا قصرشیرین از سال ۷۹ تاکنون در امر انعکاس اخبار و اطلاعات شهرستان‌های سرپل ذهاب و گیلانغرب فعالیت دارد.

اخبار مرتبط