تهران- ایرنا- «مهدی علی‌نژاد» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، یکشنبه با «محمدرضا نوروزپور» مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) دیدار کرد.
در این دیدار، طرفین در خصوص مسائل کلان ورزشی به بحث‌وتبادل نظر پرداختند.

مهدی علی‌نژاد در این دیدار ابتدا به اهمیت خبرگزاری ایرنا به‌عنوان رسانه رسمی جمهوری اسلامی در عرصه داخلی و بین‌المللی اشاره و از حمایت‌های این خبرگزاری از ورزش حرفه‌ای کشور قدردانی کرد.

معاون وزارت ورزش و جوانان سپس با تشریح برخی از اقدامات و برنامه‌های کلان وزارت ورزش در سالیان گذشته، گفت: بیان پیشرفت‌ها و موفقیت‌های به‌دست آمده برای مردم و نخبگان به ویژه در حوزه ورزش و جوانان سبب امیدواری و اعتماد به‌نفس ملی می‌شود و خبرگزاری ایرنا در این زمینه رسالت سنگینی برعهده دارد.

وی همچنین به مشکلات عدیده پیش آمده برای ورزش حرفه‌ای کشور در روزهای کرونایی و تاثیر تحریم‌های ظالمانه آمریکا بر مسائل ورزشی اشاره و ابراز امیدواری کرد که با همراهی، همدلی و مدیریت منسجم در همه بخش‌های کشور بتوانیم از مشکلات عبور کرده و افتخارآفرین باشیم.

محمدرضا نوروزپور مدیرعامل ایرنا نیز با قدردانی از حضور معاون وزارت ورزش در ایرنا، گفت: ایرنا، خبرگزاری نظام است و باور دارد که تبیین دستاوردهای دولت و ایجاد امید و اعتماد در میان مردم بزرگترین خدمتی است که می‌توان به کشور، نظام و دولت کرد.


اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha