ایرنا لوح تقدیر بهره‌وری در حوزه رسانه را دریافت کرد

تهران- ایرنا- سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی امروز (دوشنبه) در مراسم نخستین دوره اعطای نشان ملی بهره‌وری ایران موفق به کسب لوح تقدیر در حوزه رسانه‌ شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، در این مراسم که با حضور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و همچنین رئیس سازمان بهره‌وری ایران برگزار شد، «محمدرضا نوروزپور» مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی لوح سپاس بهره‌وری را دریافت کرد.

ایرنا لوح تقدیر بهره‌وری در حوزه رسانه را دریافت کرد

هیأت داوران «اسفندیار جهانگرد» را به خاطر بیش از ۲۰ اثر رسانه‌ای که در ۲ سال گذشته در حوزه بهره‌وری داشت، شایسته دریافت تندیس زرین بهره‌وری و لوح سپاس دانست.

هیأت داوران همچنین «سید حمید کلانتری»، مجموعه روزنامه خراسان و آخرین خبر با نمایندگی «حسین بردبار» را شایسته اهدای لوح سپاس دانست.

برپایه این گزارش، کمیته هیأت داوران امسال و در نخستین دوره برگزاری این مراسم هیچ اثری را شایسته دریافت نشان ملی بهره‌وری ندانست، با این حال در زیرحوزه کتاب تندیس ملی بهره وری به «هوشنگ نظامی‌وند چگینی» بابت چاپ کتاب «اصول بهره‌وری (اندازه‌گیری، ارزیابی، برنامه‌ریزی و بهبود بهره‌وری در عمل)» تعلق گرفت.

در زیرحوزه پایان‌نامه، لوح تقدیر به صورت مشترک به دو پایان‌نامه «بررسی تأثیر جایزه ملی تعالی سازمانی بر شاخص‌های بهره‌وری شرکت‌ها (مطالعه موردی شرکت‌های موفق به اخذ جایزه ملی تعالی سازمانی در سطح تندیس)» اثر «شیمادخت ساده» و «مطالعه تأثیر مدیریت زمان بر اثربخشی سازمانی و بهره‌وری نیروی انسانی دانشگاه‌های شهرستان تالش» اثر «هادی برنجی مریان» اعطا شد.

همچنین در زیرحوزه مقاله، لوح تقدیر به صورت مشترک به پنج مقاله تعلق گرفت و «سمیه زراعت‌کار»، «حاجیه رجبی فرجاد»، «ساقی نقاش‌زاده»، «مهدی نجاتی»، «رضا اخباری»، «رحیم دباغ»، «دیبا رئیسی»، «صانع علی خانلوی»، «علی شهامی خرمی»، «نیلوفر میرسپاسی» و «کمال نادری مهربانی» پژوهشگران این مقالات لوح‌های خود را دریافت کردند.

به گزارش ایرنا، در این مراسم با حضور انصاری از نشان ملی بهره‌وری ایران رونمایی شد.

امروز از فعالان برتر بخش تحقیق و رسانه تقدیر شد و سازمان ملی بهره‌وری ایران در نظر دارد در هفته دولت از دستگاه‌های اجرایی برتر و در دهه مبارک فجر از پروژه‌های برتر و بنگاه‌های اقتصادی برتر تقدیر کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha